KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Liam Payne: "Govorice o zaraoki niso resnične"

Go down 
AvtorSporočilo
Madame.
Administrator
Administrator
Madame.


PRISPEVKI : 161
JOIN DATE : 17/09/2011

Liam Payne: "Govorice o zaraoki niso resnične" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Liam Payne: "Govorice o zaraoki niso resnične"   Liam Payne: "Govorice o zaraoki niso resnične" EmptyNed Jul 15, 2012 7:08 pm

Liam Payne: "Govorice o zaraoki niso resnične" Liam-Paynes-girlfriend-Danielle-Peazer

Novica o tem,da je član skupine One Direction,ki sliši na ime Liam Payne zaročen je seveda napačna.

Liam Payne: "Govorice o zaraoki niso resnične" 2%28153%29

Govorice so se začele na nekem Instagram računu na katerem bi Liam objavil fotografijo na kateri se s svojo punce Danielle držita za roke..spodaj pa je bilo sporočilo: "Mlad sem, vem. Ampak ljubim to dekle, z njo hočem biti. Prepričan sem, da je Danielle prava zame. In če me imate radi, naju boste podprli. Vse vas zanima, kaj je ta velika novica, kajne? No, z Danielle se bova skupaj preselila in naredila pomemben korak v najinem razmerju. Svoje življenje skušam obdržati zasebno, a je včasih težko. Pod mojo zadnjo sliko sem prebral vse komentarje in povedal bom samo to, da je bila prejšnja noč najboljša v mojem življenju, pomembna je samo ljubezen."

Po tem lahko že sklepamo,da je bil Instagram račun lažen, kajti Liam in Danielle sta se že junija preselila v skupino stanovanje. Liam pa je za revijo The Sun tudi povedal: "Nisva še bila veliko tam. Moja punca je v stanovanju večino časa sama. Ne smem imeti preveč razmetano, sicer me bo vrgla ven," se je pošalil.

Nazaj na vrh Go down
https://onedirection-slo.forum.st
 
Liam Payne: "Govorice o zaraoki niso resnične"
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
© one direction infection :: ♥ One Direction :: novice. (news)-
Pojdi na: