CalendarKazaloPortalPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 
 

 One Thing na slovenska radia.

Go down 
AvtorSporočilo
Madame.
Administrator
Administrator
avatar

PRISPEVKI : 161
JOIN DATE : 17/09/2011

ObjavljaNaslov sporočila: One Thing na slovenska radia.   Ned Okt 09, 2011 7:49 pm

WHAT MAKES YOU BEAUTIFUL NA SLOVENSKA RADIA!

Vas hapening gurlies ?! :happy:

Torej na našemu forumčku smo se odločile,da bomo pomagale našim fantom
pri promociji njihovega albuma vendar pa nam brez vaše pomoči to seveda ne bo uspelo.
Odločile smo se,da bomo promocijo izvedle po slovenskih radiih, v časopisih in na televizijskih programih,ki vrtijo glasbene oz. video želje. (kot so MTV in podobne).

Vse kar morate narediti je le to,da pišete slovenskim radiiom na njihov mail
in si zaželite,da zavrtijo skladbo One Thing naših fantov.

Seznam slovenskih radiiskih postaj:

Radio Hit: program@radioHit.si
Radio Antena: info@radioantena.si
Radio Salomon: studio@radiosalomon.si ; SMS glasbene želje: 031/245-245
(glasbene želje: pon-pet od 10h do 13h)
Radio Ekspres: http://www.radioekspres.si/index.php?m=vsebina&b=122
(glasbene želje: pon-čet ob 18h, 19h in 20h)
Radio Center: radiocenter@radiocenter.si
Zeleni Val: program@zelenival.com ; SMS glasbene želje: 041/56 33 66
Radio Val 202: val202@rtvslo.si
Radio Veseljak: program@veseljak.si
(glasbene želje: pon-pet od 6h do 10h;pon od 20h do 22h; pet od 20h do 23h)
Radio Slovenija prvi program: radioprvi@rtvslo.si
Studio D: studiod@studiod.si ; Piši nam: http://www.studiod.si/si/ekipa/obrazec/
Radio Aktual: program@radioaktual.si
Radio Ognjišče: studio@ognjisce.si
Radio Kranj: radiokranj@radio-kranj.si
Radi Dur: radio@dur.si
Radio Odmev: info@radio-odmev.net
(glasbene želje: pon-sob 9.45, 14.20, 19.10)
Radio Triglav: info@radiotriglav.si ; SMS nabiralnik: 041 950 901
Radio Sraka: radio@sraka-int.si
(glasbene želje: pon-sob 9.10; pon-pet 13.10; pon, tor, pet ob 16h; čet, ned ob 17h)
Radio 94: mateja@radio94.si ; info@radio94.si ; SMS glasbene želje: 051/628-111
(glsbene želje: tor, sre, pet ob 13.30; sob po 21h)
Radio Velenje: http://www.radiovelenje.com/ (glasbene želje so na koncu strani)
(glasbene želje: sam izbereš uro)
Koroški Radio: glasba@koroski-radio.si
Radio Rogla: novice-radiorogla@siol.net ; SMS glasbene želje: 051 300 330, 040 500 550
Radio Viva: info@radioviva.si ; SMS glasbene želj: 051 220 200
Radio Ptuj: nabiralnik@radio-tednik.si ; http://www.radio-tednik.si/si/radio_ptuj/glasbene_zelje.php
(glasbene želja: pon-pet po 22h; ned: od 20h do 24h)
Radio Krka: novice@radiokrka.com
Radio Capris: http://www.radiocapris.si/gl/ ; SMS glasbene želje: 031/ 533-288
(glasbene želje: vsak dan v dopoldanskih urah)
Radio Celje: http://www.radiocelje.com/zelje.php ; SMS glasbene želje: 031 760 461
Radio NET FM: glasba@radionet.si ; SMS glasbene želje: 041 932 932
(glasbene želje: pon-sob)

Opozarjam pa vas,da ne pišete v imenu fan cluba kajti te sami radiih nebodo resno jemali.
Kar pa je zagotovo res je,da če bodo radiia dobila veliko prošnj za določeno skladbo smo prepričani,da lahko zelo kmalu slišimo tudi že na kateri od slovenskih radiiskih postaj.



.......................
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://onedirection-slo.forum.st
 
One Thing na slovenska radia.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
© one direction infection :: One Direction Slovenia [!] :: international.-
Pojdi na: